BAJKOWE WALENTYNKI W ZSA-T

Nie od dziś wiadomo, że baśnie to jedna z miłości naszego dzieciństwa, dlatego też Samorząd Uczniowski zadecydował, że tegoroczne walentynki odbędą się właśnie pod tym hasłem.  
Dnia 15 lutego uczniowie oraz nauczyciele Zespołu Szkół Agro-Technicznych przygotowali dla siebie oryginalne stroje, wybierając ulubioną postać z bajki. Ale na tym ten szczególny  dzień się nie skończył.
Uczniowie klas: 1 TŻ, 1BC oraz 3TŻ przygotowali dla wszystkich mały poczęstunek w formie miłosnych babeczek oraz ciasteczek.
Oczywiście - najbardziej oczekiwanym momentem całego dnia była poczta walentynkowa, za pośrednictwem której można było wysłać kartkę lub list miłosny do swojego "obiektu westchnień".
Przygotowano także walentynkową tablicę, na której uczniowie mogli dokończyć zdanie rozpoczynające się słowem „KOCHAM….”.  Z tych krótkich wypowiedzi widać, że walentynki nie dla każdego są tylko dniem miłości, radości i innych wspaniałych uczuć, ale także dniem pełnym przyjaźni i ekscytującej atmosfery panującej w naszej szkole.

Anna Kucharska
Agnieszka Konefał
Katarzyna Ziółkowska