FINAŁ TURNIEJU CS:GO W ZESPOLE SZKÓŁ – AGRO TECHNICZNYCH W ROPCZYCACH

W dniach 15-26 listopada 2021r. w naszej szkole odbyła się kolejna już edycja Szkolnego Turnieju Counter Strike: Global Offensive. Do rywalizacji przystąpiło 12  drużyn: DogzGame, OneTarget, FcCieploki, Pimpusie, Swojaczki team, CalmAnvils, TeamSer, LeosiaGods, Tmr-ka, Armia Wolańska, Unpopulars, KindOfSkiled.

Eliminacje odbywały się online systemem pucharowym - w poszczególnych meczach przegrani odpadali z turnieju. W piątek do godz. 21:00 udało się rozegrać pierwszy poziom eliminacji. W kolejnych dniach odbywały się dalsze rozgrywki. Do finału dostały się drużyny OneTarget oraz DogzGame

Po emocjonującej walce zwycięzcą całego turnieju okazał się zespół:
1 miejsce: OneTarget, 
2 miejsce: DogsGame,
3 miejsce: KindOfSkiled.

Gratulujemy zwycięzcom! Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przeprowadzenie turnieju. Podziękowania kieruję do: głównych organizatorów tego przedsięwzięcia tj.: Dawidowi Chmielowi, Mateuszowi Siwcowi, komentatorom turnieju: Patrykowi Jezior, Marcelemu Helowiczowi, Krzysztof Walczyk, Andżelice Mazur, Wiktorowi Błachowiczowi, za współorganizację turnieju, Krzysztofowi  Bała za obsługę sieci, Hubertowi Szymaszkowi, Pawłowi Świątkowi, Mikołajowi Romanikowi za pomoc w konfiguracji sprzętu. Graczom dziękuję za udostępnienie sprzętu oraz gratuluję sportowej rywalizacji.

Szczególne podziękowania dla firmy, G2A - działająca w branży technologicznej i gier komputerowych, Firmie PIECPOL, Firmie ZenMur, Panu dyrektorowi naszej szkoły za wspaniałe nagrody oraz firmie Askonet za wszystkie wydruki.
ZOBACZ ZDJĘCIA
Do zobaczenia na kolejnej edycji Turnieju.
J.S.