POTRÓJNE ZWYCIĘSTWO NA FESTIWALU PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ!!!

W czwartek 20 kwietnia odbył się w Centrum Kultury im J.Mehoffera Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej. Uczniowie pięciu szkół ponadpodstawowych śpiewali po angielsku, niemiecku i ukraińsku. Wszyscy wykonawcy byli świetnie przygotowani do występów na scenie, reprezentowali wysoki poziom i doskonale bawili licznie zebraną publiczność.

Wokaliści z Zespołu Szkół Agro-Technicznych wyśpiewali pierwsze miejsce w kategorii języka niemieckiego. To zaszczytne miejsce zdobyła Martyna Kozek z klasy III Tż w duecie Z Kornelem Rogiem z klasy I Tż. Zaśpiewali oni piosenkę „ Wenn wir uns wiedersehen” . Drugie miejsce w kategorii języka ukraińskiego za utwór „Все Oдно” otrzymała Zuzanna Krok z klasy II Tż oraz trzecie miejsce w kategorii języka angielskiego wywalczyła Alicja Zięba z klasy IV Tż, która przepięknie wykonała utwór „Smeone like you”.

Na scenie mogliśmy podziwiać również Marię Cieślę z klasy II Tż w niemieckiej piosence „Niemals genug” oraz Karola Żywota z klasy IV Iap w  utworze „ The lazy song”

Jesteśmy dumni, że mamy pod swoimi skrzydłami taką zdolną młodzież. Naszym muzykom serdecznie gratulujemy,  dziękujemy za niesamowite wrażenia oraz życzymy kolejnych sukcesów.

geleria zdjęć