DZIEŃ DZIECKA W ZSA-T

Pierwszy czerwca to idealna okazja, by przypomnieć, że każdy z nas ma w sobie coś z dziecka. By uczcić ten wyjątkowy dzień uczniowie naszej szkoły udali się na stadion w Ropczycach, gdzie miały miejsce potyczki sportowe przedstawicieli klas ZSAT. W konkurencjach sportowych wzięła udział, również drużyna nauczycieli w składzie: panie Kinga Śliwa, Małgorzata Pięta, Agnieszka Konefał oraz pan Sławomir Krawczyk, udowadniając tym samym, że to święto dostarcza dobrej zabawy nie tylko dzieciom.

Sztafeta 4x400, przeciąganie liny, rzuty za 3 pkt., skoki w workach, rzuty do celu, rzuty karne, rzut „kapeluszem” na pachołek, czy skoki na skakance to konkurencje, w których rywalizowały drużyny poszczególnych klas oraz drużyna nauczycieli. Wspólna zabawa, mnóstwo radości, a przede wszystkim towarzysząca nam kiełbaska z grilla – tak w jednym zdaniu można podsumować atrakcje pikniku z okazji Dnia Dziecka w ZSAT. To wszystko jednak nie miałoby miejsca, gdyby nie ogromna pomoc ze strony naszych sponsorów pani Franciszki Bogdan oraz pana Janusza Barana, którym jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Ogromne podziękowania kierujemy również do władz stadionu za wyrażenie zgody, by ten wyjątkowy dzień odbył się w Ropczyckim Centrum Sportu i Rekreacji.

Należy dodać, że pomysłodawczyniami całej imprezy były Panie Małgorzata Mastej oraz Magdalena Charchut oraz Paweł Paśko, którym również bardzo dziękujemy. Natomiast realizacją Dnia Dziecka w naszej szkole zajęły się panie Agnieszka Dąbroś, Kinga Śliwa, Agnieszka Konefał oraz Agata Paśko. Wszystkim jeszcze raz dziękujemy za udział w konkurencjach sportowych i wspólną zabawę oraz zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Najlepszą kondycją fizyczną popisali się uczniowie klas:
1Tia (zajmując 1 miejsce)
1ti (2 miejsce) oraz
1zm (3 miejsce)

Zaś drużyna nauczycieli nie miała sobie równych w kategorii seniorów, zajmując tym samym pierwsze miejsce. Zwycięzcą gratulujemy i już dziś zapraszamy do licznego udziału w przyszło rocznych potyczkach sportowych.
A.K, K.Ś.

ZOBACZ ZDJĘCIA