POLONEZA CZAS ZACZĄĆ

Niezapomniana studniówka klas maturalnych Zespołu Szkół Agro-Technicznych im. W. Witosa miała miejsce w sobotę 20 stycznia 2018 r. w Hotelu Senator w Olchowej.

Podczas oficjalnej części przyjęcia nie zabrakło tradycyjnych przemówień
i podziękowań. Pani dyrektor Agnieszka Mazur pogratulowała młodzieży przygotowania tak pięknego balu oraz wyraziła uznanie dla wielkiego trudu jaki podjęli, aby mogli dotrwać do tej chwili. W imieniu swoim, obecnych wychowawców, nauczycieli życzyła wszystkim udanej, wspaniałej zabawy oraz jak najlepszych osiągnięć w nadchodzącym egzaminie dojrzałości. Wyraziła także nadzieję, że dzisiejsza noc i bal zapadną maturzystom w pamięć do końca życia. Uczniowie również nie byli dłużni i ze wzruszeniem dziękowali dyrekcji
i nauczycielom, a w szczególności wychowawcom za trud włożony w ich naukę oraz wychowanie.

Po uroczystych przemowach nastąpił moment, aby tradycyjnie rozpocząć bal uroczystym staropolskim polonezem.  Później czekała na wszystkich już tylko dobra zabawa do białego rana przy akompaniamencie znakomitego zespołu „Horyzont”. Oczywiście nie zabrakło pamiątkowych zdjęć. Nie dało się nie zauważyć, że wśród dziewcząt na tegorocznej studniówce zdecydowanie królowała czerwień. Panowie zaś postawili na klasykę -standardowo muchy wygrały z krawatem.

Z pewnością bal na długo pozostanie w pamięci uczestników. A tymczasem przed maturzystami czas intensywnej nauki. Życzymy wszystkim powodzenia.

GALERIA ZDJĘĆ