NASI GOŚCIE

W ostatni piątek 23 lutego 2024 r., uprzejmie odpowiadając na zaproszenie związane z obchodami 150. rocznicy urodzin Wincentego Witosa oraz Roku Wincentego Witosa w Zespole Szkół Agro-Technicznych w Ropczycach, odwiedzili nas uczniowie klas siódmych i ósmych okolicznych szkół wraz z opiekunami:

SP Nr 5 w Sędziszowie Małopolskim

SP Nr 1 w Ropczycach

SP w Wielopolu Skrzyńskim

SP  w Górze Ropczyckiej

SP w Gnojnicy Woli

Nasi mili Goście, na których przy głównym wejściu czekał sam Wincenty Witos w towarzystwie Polski (czyli świetni w swoich rolach: Karol Mucha i Julia Ochał), powitani przez pana Dyrektora Bogusława Wojnowskiego,  obejrzeli w auli program Grupy Artystycznej Aaplauz pt. „Pięć miłości Witosa”, opowiadający o życiu i pasjach Patrona ZSA-T. Spektakl został nagrodzony gromkimi brawami                i skomplementowany w późniejszych komentarzach opiekunów młodych widzów.

Następnie młodzież miała okazję spróbować słodkości przygotowanych w naszej kuchni i pracowni cukierniczej, a także wyruszyć na zwiedzanie szkoły – pod opieką wspaniałych przewodników: Emilii Paśko i Piotra Misiorka oraz p. Iwony Jędrych.

Mamy nadzieję, że wśród piątkowych Gości są już nasi przyszli uczniowie. Zapraszamy do nas!

Agnieszka Zięba-Kubik

GALERIA ZDJĘĆ