informacje

ŻYCZENIA

„NIE JEST BOGATY TEN, KTO DUŻO MA, LECZ TEN, KTO DUŻO DAJE.”

-Erich Fromm-

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Samorząd Uczniowski życzy całej Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu dużo zdrowia, energii i wytrwałości, byście mogli w pełni realizować swoje plany życiowe i zawodowe.

 

Tags: 

BUDUJMY WIĘZI

Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy Dyrekcję, Nauczycieli, Rodziców oraz Młodzież i Dzieci szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz Mieszkańców  do wzięcia udziału w Mszy Świętej w Kościele Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Małopolskim w dniu 16 września 2020 r. o godz. 18:00 (środa), organizowanej w ramach X Tygodnia Wychowania – „Budujemy Więzi”

Bernadeta Frysztak
Wicestarosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego

Tags: 

EGZAMIN MATURALNY POPRAWKOWY

Drodzy Absolwenci!

Egzamin maturalny poprawkowy odbędzie się 8 września (wtorek) o godz. 14.00 wg harmonogramu.

Język polski sala 208
Matematyka sala 208
Język angielski sala 207
Język rosyjski sala 209

 

Na egzamin uczniowie zgłaszają się o godz. 13.15, wchodzą wejściem nr 7(od dziedzińca szkoły).
Proszę zabrać ze sobą maseczki, dowód osobisty oraz kody kreskowe.

Tags: 

ŻYCZENIA

Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy, Koleżanki i Koledzy! Nadszedł długo wyczekiwany moment - wakacje! Z tej okazji w imieniu Samorządu Uczniowskiego życzę wszystkim udanego wypoczynku, spędzonego w gronie przyjaciół. Nie zapominajmy o bezpieczeństwie, aby zdrowi i pełni sił wrócić do szkoły w kolejnym roku szkolnym.

Izabela Ortyl

Tags: 

ÓSMOKLASISTO!

Po złożeniu wniosku w systemie elektronicznego naboru należy go wydrukować, a następnie podpisać przez rodzica. Podpisany wniosek należy dostarczyć do sekretariatu szkoły w celu dokonania jego akceptacji.
W razie problemów z wypełnieniem wniosku zapraszamy do nas do szkoły. Pomożemy poprawnie wypełnić i złożyć dokumentację.
UWAGA! Na liście szkół należy wybrać odpowiednio: Technikum nr 2 (ZSAT,Ropczyce) lub Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 (ZSAT Ropczyce)

Tags: 

„WYBRAŁBYM JESZCZE RAZ W CIEMNO TĘ SZKOŁĘ…”

Dlaczego warto uczyć się w Zespole Szkół  Agro – Technicznych? Rozmawiamy na ten temat z Kamilem Skórą, absolwentem technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Skończył szkołę w 2015 r., a od dwóch lat pracuje jako kucharz w krakowskiej restauracji hotelu Golden Tulip.

Obecnie wielu ósmoklasistów zastanawia się, jaką szkołę średnią wybrać. Ty Kamilu 8 lat temu wybrałeś ropczycki Zespół Szkół Agro -Technicznych. Dlaczego? 

Tags: 

Strony